02.01.2017

Powóz - wip #1

     W związku z faktem jakże oczywistym, że czas płynie nieubłaganie, a termin turnieju Warheim, który odbędzie się w Katowicach 21.01.2017 roku zbliża się dużymi krokami postanowiłem ruszyć z pracami nad powozem. Powóz jest modelem niezbędnym na tym turnieju ponieważ bierze udział w każdym scenariuszu. Niestety nie posiadam w swoich zbiorach odpowiedniego modelu więc postanowiłem sobie takowy zbudować od podstaw.
     Przegrzebałem zasoby bitsowe i nie tylko bitsowe w poszukiwaniu nadających się elementów oraz zrobiłem wstępny plan jak ma powóz wyglądać i oto przedstawiam moją koncepcję. Powóz ma mieć dwa konie i cztery koła :D
     Tak na serio to wykorzystam do jego stworzenia głównie części od modelu Corpse Cart,  elementy z The Hobbit Scenery i Flagellants oraz kilka innych bzdetów których pochodzenia nie znam.
     Muszę stwierdzić, że podszedłem do tego projektu niczym prawdziwy inżynier. Jakbym co najmniej projektował bolid formuły 1. Bo zacząłem od zbudowania "klatki bezpieczeństwa", której zdjęcia zamieszczam poniżej.     A tak naprawdę jest to konstrukcja do której będę później przytwierdzał poszczególne części tak aby się mi wózek nie rozwalił. Ale jakby co, to modele w pojeździe są odporne na wszelkie efekty wynikające z Tabeli Rekcji Zwierząt Pociągowych oraz  Tabeli Utraty Kontroli ;) 

2 komentarze:

  1. Czekam na rezultaty =) Mój powóz jeszcze w powijakach..

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak dobrze pójdzie to jutro ciąg dalszy nastąpi :)

      Usuń