05.04.2015

Recenzja - Grass Tufts (trawka)

     W zeszłym miesiącu znajomy zaproponował kupienie produktów firmy GamersGrass. Nie zastanawiając się zbyt długo zgodziłem się na jego propozycję i dołączyłem do licznego grona potencjalnych kupców. Szczerze powiedziawszy już od dłuższego czasu miałem zamiar kupić tego typu produkty z firmy Army Painter ale cena lekko hamowała mój zapał, a tu taka miła niespodzianka GamersGrass swój produkt ma w niższej cenie i na dodatek przy zakupie bodajże siedmiu sztuk przesyłka jest gratis.
     W momencie gdy składaliśmy zamówienie w ofercie było dziewięć kolorów w trzech rozmiarach:
- Large - 44 szt.
- Medium - ok 70 szt.
- Smal - ok. 100 szt.
Była też możliwość kupienia zestawu Mixed w którym występowały wszystkie z powyżej wymienionych rozmiarów, oczywiście w mniejszej ilości oraz zestawy tzw Wilde który charakteryzuje się nieregularnym kształtem trawy. Wszystkie wymienione przeze mnie zestawy mają wysokość 6mm.
     W momencie gdy piszę tą recenzję firma wprowadziła do sprzedaży już nowe produkty, o których możecie się dowiedzieć z ich strony.

     Ja kupiłem sobie kilka egzemplarzy typu Mixed i Wild i w pierwszym momencie po zobaczeniu trawek odniosłem wrażenie, że typ Mixed jest niezwykle regularny i taki nierealistyczny. Ale po przyklejeniu na podstawkę moja ocena uległa zmianie i muszę stwierdzić, że trawka jest naprawdę fajna.     Jeżeli nadarzy się jeszcze okazja to zapewne kupię nowe pozycje z oferty GamersGrass i chętnie się z Wami podzielę moją opinią na temat tych produktów.
    

2 komentarze:

  1. Bardzo miła recenzja, która przekonała mnie, że chcę "2mm MOSS".

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Polecam. Mimo, że takiej krótkiej nie mam. Jeszcze :)

      Usuń