12.09.2014

Recenzja - Chapel

     Kaplica jest kolejnym zestawem, który na liście z tego posta jest wymieniony jako niekoniecznie wymagany. Ktoś może zadać pytanie: "Dlaczego? Skoro to taka fajna makieta". Odpowiedź jest prosta - założeniem moim było kupienie zestawu Fortified Manor of House, w którym owa Kaplica występuje. Niestety złośliwe GW w międzyczasie wycofało FMoH ze sprzedaży i w obawie, że nie uda mi się go nabyć kupiłem makietę Kaplicy. Niestety cholernie przepłaciłem :(

     Kaplica jest jednym z kilku budynków jakie Games Workshop wypuściło do sprzedaży aby urozmaicić pole bitwy do systemu Warhammer Fantasy Battle i podobnie jak pozostałe budowle jest wykonany bardzo dokładnie oraz szczegółowo.
     W internecie znalazłem wiele zastosowań - czytaj ruin - tej budowli, z których chętnie skorzystam przy tworzeniu stołu miejskiego do systemu Warheim FS będącego kolejnym dużym projektem planowanym na rok 2015.
    
2 komentarze:

  1. Fajny budynek, pewnie będzie dużo super zabawy przy malowaniu. No i nie można odmówić GW dobrego efekciarstwa, formą domek szarpie w beret.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadza się budynek jest ekstra, szkoda tylko, że już nie można go kupić w sklepie tylko z drugiej ręki.

      Usuń