01.09.2013

Wilczarze - wip

     Na modele Wilczarzy zastosowałem figurki wilków z firmy Mirliton, które nabyłem na allegro. Trochę się obawiałem bo na zdjęciach wyglądały na drobne i delikatne. W rzeczywistości okazało się, że mimo niewielkiego rozmiaru są wytrzymałe, a rzeźba jest dokładna.

WILCZARZ:
LICZBA MODELI W DRUŻYNIE: 0-5
KOSZT REKRUTACJI: 15 ZK
PODSTAWKA: 20 X 20 MM
     Wytresowane i udomowione psy są stosunkowo rzadkie w Starym Świecie, chociaż stada dzikich psów można spotkać zarówno na obszarach leśnych i wiejskich jak również w miastach. Większość dzikich psów wywodzi się od zwierząt myśliwskich, które uciekły lub zostały opuszczone przez swych właścicieli i powróciły do swojej pierwotnej, dzikiej natury. Są padlinożercami atakującymi tylko osłabione lub zranione istoty. Często pożerają resztki ciał zwierząt, pozostawionych przez inne drapieżniki.
     Wilczarze to krzyżówki psów bojowych i leśnych wilków hodowane przez zakonników Kościoła Ulryka, którzy docenili ich niezwykłą zdolność tropienia mutantów.BROŃ/PANCERZ: Wilczarze posiadają zdolność broń naturalna. Wilczarze nigdy nie mogą używać oręża i pancerzy.
ZASADY SPECJALNE:
ZWIERZĘ.
SFORA:
W walce wręcz Wilczarze dosłownie wspinają się jeden na drugiego, wiedzione dziką chęcią zaatakowania wroga. Każdy Wilczarz stojący bezpośrednio za innym modelem Wilczarza, który walczy wręcz może zaatakować i zostać zaatakowany przez związany walką wręcz model przeciwnika.

 Cytat z Warheim Fantasy Skirmish by Quidamcorvus -> blog.

     Niestety ale podstawki nie są jeszcze wykończone ponieważ mam zamiar zrobić je w klimacie zimowym, a nie nabyłem sobie sody :(
Tutaj razem z bohaterem z Middenheim dla porównania skali.


A tutaj z innymi psami Starego Świata. Odpowiednio od lewej pies Witch Hunterów, a w środku z Chronopi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz