31.03.2016

Podsumowanie XIX edycji FKB

    Temat XIX odsłony Figurkowego Karnawału Blogowego, który zaproponowałem wydawał mi się dosyć uniwersalny oraz całkiem łatwy w realizacji, mimo to przez długi czas poza deklaracjami nie było widać finalnych zgłoszeń. Normalnie już myślałem, że poległem wymyślając taki temat. Ale blogowicze nie zawiedli mnie i zaczęli zgłaszać swoje prace dopiero w ostatnich dniach marca. Dzisiaj pisząc tego posta mogę z ulgą odetchnąć i odtrąbić kolejny sukces jakże świetnej inicjatywy zapoczątkowanej przez Inkuba, którą jest Figurkowy Karnawał Blogowy. Po raz kolejny udało się zmobilizować sporą rzeszę naszego polskiego podwórka hobbystycznego i poniżej prezentuję aż trzynaście prac, to o jedną więcej niż w poprzedniej prowadzonej przeze mnie edycji FKB. Miłego oglądania, zachęcam do udziału w następnej edycji i gratuluję!

Niedowiarek Dziadu z Lasu jako pierwszy pochwalił się znacznikami do systemu Warzone. Gratulacje!!! Jesteś pierwszy :DGoran zdecydował się uzupełnić regiment Trolli jakże pięknymi fillerami. Do ich wykonania wykorzystując elementy ze startera Skull Pass z systemu Warhammer Fantasy Battle.


Natomiast na blogu Twierdza Nieumarłych możemy znaleźć znaczniki zranienia.
Domyślałem się, że nie zabraknie też znaczników do systemu Mordheim. Potsiat mnie nie zawiódł i wykonał znaczniki spaczenia.
Na łamach bloga The Fantasy Hammer możemy zobaczyć znacznik biednego Nocnego Goblina, którego trafiła krasnoludzka kula armatnia.


Czaki z Codename Wargaming zaprezentował bardzo uniwersalny znacznik, oceńcie sami. Dodatkowo Czaki będzie gospodarzem kolejnej XX już edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.


Tomasz z bloga Sobie maluję stworzył takie oto znaczniki.Oczywiście nie mogło zabraknąć znaczników do Warheim. Autorem ich jest Quidam Corvus. Tak na marginesie świetne znaczniki.Koyoth z Shadow Grey pochwalił się znacznikami okraszonymi soczystą zielenią. Widać wiosna idzie :D


Asterix z Valadoru dosłownie zasypał nas swoimi fillerami do armii Orcs & Goblins. Ja wybrałem tylko jeden moim skromnym zdaniem najlepszy ale chętnych odsyłam tutaj do obejrzenia pozostałych.


Jedyna przedstawicielka płci pięknej czyli Skavenblight wykonała kawał dobrej roboty i stworzyła śliczne znaczniki mimo, że przeklęte. Oczywiście będą wykorzystane w Mordheim tudzież dodatkach do tego systemu.


Maniex to stały bywalec FKB. Nie zawiódł mnie i tym razem mimo, że zgłosił się jako ostatni.Ale za to znacznik zacny nam przedstawił... z zębami.


Na sam koniec zostawiłem swoje skromne znaczniki insektów do Warheim FS.


Wczoraj pisząc posta myślałem, że jestem ostatni :D Ale co poniektórzy spać nie mogą i zgłaszają się za pięć dwunasta ;)
Tak więc ostatnim uczestnikiem (trzynastym) oczywiście bardzo szczęśliwym jest Rafał, który prowadzi blog Barak Varr. Wykonał kawał dobrej roboty w postaci znacznika tur na krasnoludzką modłę ofc.


Reasumując znaczniki wygrały z fillerami 11:2. Dziękuję wszystkim za zabawę i do zobaczenia ponownie!!!
8 komentarzy:

 1. Dzięki za poprowadzenie tej edycji i wszystkim uczestnikom za liczny udział. To była uczta dla oczu! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zawsze cała przyjemność po mojej stronie. Chętnie kiedyś zostanę po raz kolejny gospodarzem. Nawet mam już temat.

   Usuń
 2. Dzięki za poprowadzenie XIX edycji.

  Pepe prześlij mi w/w podsumowanie w html na email, opublikuję je na Wrotach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za fajny temat. To była udana edycja. A kto przejmuje pałeczkę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Do zobaczenia w kolejnej edycji! =)

  OdpowiedzUsuń