13.03.2015

Recenzja - trumny, nagrobki i gargulec

     No to już ostatnia - przynajmniej na jakiś czas - recenzja produktów firmy Mini Monsters. Tym razem trzy produkty:
- nagrobki,
- trumny,
- gargulec.
     Te konkretne elementy zapewne wykorzystam przy tworzeniu cmentarza - odkrywcze :) - być może część z nich znajdzie również zastosowanie w ozdabianiu podziemi - katakumby i takie tam...

     Wszystkie zestawy są bardzo dobrej jakości odlewami żywicznymi. Nie ma się do czego doczepić, brak wyraźnych wad oraz duża szczegółowość ponownie potwierdzają, że warto zainwestować trochę gotówki na zakup takich zabawek.
     Na poniższych zdjęciach ponownie Skryba w towarzystwie recenzowanych elementów dla pokazania spójności skali.


  
     W tym przypadku muszę Was drodzy czytelnicy troszeczkę przeprosić za lekką partyzantkę ale nie miałem czasu obcinać nagrobków od wypraski i Skryba musiał się posiłkować daszkiem ze studni aby być na tym samym poziomie :) Niemniej nie zmienia to faktu, że skala nagrobków jest Ok.


     Firma Mini Monsters oferuje również wiele innych elementów i makiet na które mam chrapkę. Kto wie może kiedyś ponownie zawita na łamach mojego blogu.

2 komentarze:

  1. Widzę, że Mini Monsters w żywicy wygląda dużo lepiej, niż lata temu, kiedy puszczali to samo w gipsie. Nie ma niedolewek i braków w tych miejscach, w których były. Miło popatrzeć, że ktoś działa już tyle lat "w biznesie" i w dodatku się rozwija.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Masz całkowitą rację. Ich produkty są naprawdę dobrej jakości. Sam pamiętam tylko z aukcji bo nie kupowałem wcześniej, że mieli gipsowe elementy i nie wyglądały najlepiej. Na dodatek co jakiś czas wypuszczają coś nowego szkoda, że nie za często.

      Usuń