30.06.2020

Podsumowanie II kwartału 2020 roku

     Drugi kwartał tego roku już za nami więc jest to właściwy moment na podsumowanie moich dokonań w tym okresie. No i... no i czas posypać głowę popiołem, nie tak to sobie planowałem... ale miałem przesyt malowania i praktycznie w maju zrobiłem sobie miesięczną labę. Laba ta zasadniczo wpłynęła na to, co i w jakiej ilości ukazało się na blogu. Ale mimo wszystko nie jest aż tak źle bo opublikowałem 25 postów w których pokazałem wam 17 pomalowanych miniatur, 3 makiety plus znaczniki pułapek i znacznik do Afterglow, udało mi się wykonać 7 recenzji i co bardzo mnie cieszy po raz kolejny wziąłem udział we wszystkich odsłonach Figurkowego Karnawału Blogowego.
     Jest połowa roku, a ja mam 61 pomalowanych miniatur co stanowi 33,8% celu na ten rok, czyli o 29 figurek za mało żeby być dokładnie w jego połowie. Trochę mnie to martwi bo będę musiał zrewidować moje plany malarskie i zrobić jakąś masową produkcję. Mówi się trudno, wyśrubowałem sobie normę to teraz muszę to zmęczyć.
     Aha jest jeden sukces w drugim kwartale 2020 roku kupiłem tylko 10 miniatur czyli po raz kolejny jestem do przodu z malowaniem w stosunku do zakupów :D W ogóle to w tym roku mam zamiar sprzedać trochę zbiorów, przynajmniej tych których nie będę używał, na pewno ok 50 modeli do Bretonni będzie szukało nowego domu już w najbliższym czasie.
Realizacja celów na 2020 rok - kwartał II

2 komentarze: