03.02.2017

Recenzja - Altreich Enginer

Black Chapel Miniatures to hiszpańska firma produkująca figurki w skali heroes 30mm z białego metalu oraz żywicy. Jak sami piszą o sobie starają się tworzyć miniatury realistyczne w wysokiej jakości, które mają być wolne od prostoty i przełamywać stereotypy. 
Czy im się to udaje? Myślę, że tak. Osobiście miałem w rękach kilka figurek tej firmy i potwierdzam, są bardzo wysokiej jakości. Rzeźba figurek, skala wszystko jak najbardziej OK! 
Jak na razie firma wypuściła niewiele figurek głównie ludzi i krasnoludów ale w ostatnim czasie pojawiły się również elfy. Myślę, że figurki te doskonale nadają się do takich systemów jak Mordheim, Warheim FS oraz jako uzupełnienie do regimentów w Warhammer Fantasy Battle.
     Model Inżyniera z Altreich jest wykonany z białego metalu i składa się z dwóch części. Można go złożyć z pistoletem lub jego zmodernizowanym odpowiednikiem z trzema lufami. Jak popatrzycie na poniższe zdjęcia to znajdziecie w nich potwierdzenie mych słów co do jakości produktów firmy Black Chapel Miniatures. Może kiedyś uda mi się zaoszczędzić kilka stów i wtedy na pewno skuszę się na produkty tej firmy. Na zakończenie dodam, że figurka ta był jedną z wielu jakie można było otrzymać w formie nagrody w ubiegłorocznym turnieju Warheim FS odbywającym się w Katowicach.

6 komentarzy: