10.11.2017

Recenzja - Fantasy Pigs at Farm

     W zeszły piątek rozpakowałem dla was zestaw Fantasy Pigs and Piglets od firmy Ristuls extraordinary market, a dzisiaj pokaże wam kolejny produkt tej firmy, który można z powodzeniem uznać jako doskonałe rozwinięcie poprzedniego. Jest to zestaw Fantasy Pigs at Farm. Podobnie do poprzedniego został zapakowany w woreczek strunowy z firmową wizytówką. Komplet ośmiu elementów przedstawia dwie świnie przy korycie oraz pięć elementów charakterystycznych dla farmy np. bale słomy, czy kupa gnoju :D Całość wykonano z żywicy w skali 28mm, rzeźba jest urozmaicona pełna detali i wyraźna, tym razem nie zauważyłem większych wad odlewniczych. Podsumowując jest to doskonały zestaw, który może zdecydowanie ubarwić wasze makiety i tereny wprowadzając do nich sporo urozmaicenia. Dla ciekawskich cenę takiego zestawu możecie znaleźć tutaj.
     Na zakończenie chciałbym dodać, że REM po raz kolejny mile mnie zaskoczył bo dwie świnie dołączone do tego zestawu są zupełnie inne niż te z komplety Fanasy Pigs and Piglets. Cóż nie pozostaje mi nic innego jak po raz kolejny polecić produkt firmy Ristuls extraordinary market!!!

5 komentarzy:

 1. Koryto, gnojówka, dwa brudne wieprze... czegóż chcieć więcej? Na przykład informacji o cenie w recenzji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawie jak recenzja polskiego obecnego rządu ;)
   Zestaw bardzo fajny, i jak zajmę się elementami terenu do moich dark agów to pochylę się nad takimi fajnościami :)

   Ceny zestawu dobrze jest nie podawać, ale jeszcze lepiej dać klik do producenta, aby i oni widzieli że mają wejścia od fantasy w miniaturze ;)

   Usuń
  2. @ Gervaz jest przywołany link do strony producenta gdzie zawsze będzie aktualna cena :D
   @ Michale tyle że na Wiejskiej ma to większy wymiar :D Tak, że gdyby ktoś chciał zobrazować rząd/sejm kupując ten zestaw to musiałby go pomnożyć wielokrotnie... oj wielokrotnie ;)

   Usuń
 2. Bardzo ciekawy zestaw. Można go ciekawie wykorzystać, bo wykonanie wygląda na zrobione przyzwoicie.

  OdpowiedzUsuń