23.09.2015

Kamienny krąg. Część III.

     Trzecim etapem w tworzeniu makiety kamiennego kręgu było pomalowanie piasku. Jako podkład posłużyła mi farba w kolorze Scorched Brown (stara paleta GW), następnie całość pomalowałem kolorem Bleached Bones (stara paleta GW) stosując metodę dry brush, a na koniec naniosłem kolor Iyanden Darksun również suchym pędzlem. 
     Jak widać w porównaniu do poprzedniego etapu dodałem jeszcze kilka drobniejszych kamieni, które pomalowałem w pierwszej kolejności na kolor czarny, a następnie metodą suchego pędzla naniosłem na nie kolor szary (Shadow Gray). Mam nadzieję, że w kolejnym uda mi się już pomalować kolumny oraz domalować kamienie bo czasu coraz mniej.

2 komentarze:

  1. Nabiera kształtu już. Będziesz kleił te kolumny na stałe czy będzie można modyfikować ich położenie ? Mam właśnie małe zlecenie na ruiny ale takie z "ruchomymi elementami" - jako element pola bitwy do WFB i jestem ciekawy jak Ty to rozwiążesz u siebie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki. Nie przewiduję możliwości zmiany położenia elementów. Będą przyklejone do podstawy na stałe w ten sposób aby dało się swobodnie operować ręką wewnątrz. Gdzieś we wcześniejszym wpisie jest zdjęcie z ustawieniem kolumn.

      Usuń