20.10.2015

Recenzja - Barrels, Bottles, Wall Torches

Można powiedzieć, że mam manie kupowania tego typu rzeczy :) Ale wychodzę z założenia, że lepiej mieć niż nie mieć. Zawsze jeżeli się nie wykorzysta to można sprzedać (prawie jak lokata kapitału). Tym razem mój wybór padł na trzy zestawy: beczki (żywica), butelki oraz pochodnie (metal).
W ostatnim czasie recenzowałem sporo zestawów firmy Ristuls extraordinary market i muszę stwierdzić, że żywica oraz jakość odlewu wyrobów Scotia Grendel jest na niższym poziomie niż w produktach Ristuls extraordinary market. Jest sporo nadlewów, otworów po bąbelkach powietrza i są widoczne linie podziału. Dodatkowo jeżeli przyjrzeć się dokładnie całemu zestawowi to można zauważyć, że jest sporo elementów które się powtarzają i to też jest pewnym minusem. Jedyną rzeczą co do której nie mam żadnych uwag to skala - ta została zachowana. Ogólnie rzecz biorąc zestaw ten jeżeli poświęci mu się trochę czasu będzie się całkiem spoko prezentował na stole ale są produkty innych firm przy których nie trzeba marnować czasu na zbędne operacje, tak więc decyzję co do zakupu tego produktu pozostawiam Wam drodzy czytelnicy.


 


     Pozostałymi zestawami, a właściwie zestawikami są: komplet butelek i dzbanków oraz pochodnie odlane w białym metalu. Elementy całkiem zgrabne i w porównaniu do wyrobu z żywicy brak na nich wad odlewniczych. Skala również jest zachowana. W zestawie bottles występuje również spora różnorodność kształtów elementów w przeciwieństwie do powyższego złożonego z beczek. Komplet dzbanków i butelek oraz pochodni mogę z czystym sumieniem polecić jeśli ktoś ma w planach jego zakup.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz