8.03.2024

Recenzja - Bank

     Piątek, piątczek, piątunio - czyli czas na recenzję. Znowu debiut, tym razem będzie to produkt od AK Interactive. 
     Produktem tym jest zestaw żywicznych elementów wyposażenia banku, w którym możemy znaleźć przedmioty i urządzenia oczywiste dla tego budynku aczkolwiek zastanawiają mnie co do banku mają trzy szafy ze szpulami magnetofonowymi. (???)
     W tekturowym pudełku opatrzonym kolorowymi grafikami przedstawiającymi jego zawartość znajdziemy woreczek strunowy z 13 żywicznymi elementami. Elementy te są wykonane z żywicy, niestety kilka z nich było wygiętych, a jeden złamany. Odłamany uchwyt kamery to raczej nie jest wina opakowania, a pakowania - ponieważ pudełko nie miało żadnych uszkodzeń. Jeżeli chodzi o rzeźbę to niestety ale niektóre mogły by mieć bardziej wyraźną np klawisze klawiatur komputerów się trochę zlewają w całość - trzeba będzie trochę bardziej popracować pędzlem.
     Generalnie mimo, że kilka niedociągnięć jest to nie ma czegoś w tym zestawie czego nie da się naprawić. Osobiście nie znalazłem żadnego odpowiednika takiego zestawu na rynku więc jeżeli macie w planach wyposażenie makiety banku w odpowiednie elementy to warto się zastanowić nad jego zakupem.

Plusy:
- materiał - dobrej jakości żywica,
- skala - jest zachowana dla modeli 30 mm,
- rzeźba - miejscami niewyraźna ale z dużą ilością detali,
- opakowanie - dobrze zabezpiecza elementy przed uszkodzeniami.

Minusy:
- odkształcone i połamane elementy świadczą o niskiej kulturze pracy,
- niektóre elementy się powtarzają.


4 komentarze: