06.03.2015

Recenzja - studnia i chaos obelisk

     Kolejny tydzień i kolejna recenzja produktów firmy Mini Monsters. Tym razem wybrałem do recenzji obelisk chaosu oraz studnię. Obelisk mam zamiar wykorzystać przy tworzeniu makiet dla stołu wiejskiego do systemu Warheim natomiast studnia posłuży mi do urozmaicenia stołu miejskiego. Oba produkty są wysokiej klasy odlewami żywicznymi, cechują się bardzo dobrą rzeźbą oraz pozbawione są większych wad odlewniczych, a te które na nich znalazłem bardzo łatwo można usunąć bądź uzupełnić green stafem.     W pierwszym wpisie traktującym o produktach firmy Mini Monsters napisałem, że prawie wszystkie zestawy są pakowane w osobne woreczki strunowe, jedynym wyjątkiem były te przedstawione poniżej. Właściwie to tylko taki drobiazg nie rzutujący na całokształt.


     Tak oto prezentują się elementy z których można złożyć studnię. Dziewięć elementów należy połączyć ze sobą za pomocą kleju, a właściwie to osiem bo po wykonaniu otworów w belkach można zrobić ruchomy element na którym powinna być nawinięta lina/łańcuch.


     A tutaj zdjęcia przedstawiające obelisk z każdej strony. 

     I wysławiony w pozowaniu Skryba pokaże nam jak się ma skala figurek do skali studni. Myślę, że jest całkiem Ok.


     W tym przypadku również Skryba nie odmówił uczestniczenia w sesji fotograficznej, dzięki której mamy porównanie wielkości figurki do obelisku.


     Pewnie ktoś może mi wytknąć, że tak polecam produkty firmy Mini Monsters ale naprawdę są one bardzo dobrej jakości i w dobrej cenie :)

4 komentarze:

 1. Studia jest naprawdę super!! Bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak na prawdę to dopiero po pomalowaniu będzie można powiedzieć coś więcej, Jeżeli chodzi o jakość wykonania i rzeźbę to jest OK!

   Usuń
 2. Cena była znacznie lepsza, jak jeszcze w gipsie odlewali :-) Ale nie ma dramatu ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście wolę zapłacić więcej i mieć w żywicy. Gips jest kruchy i zawsze może się uszkodzić.

   Usuń