27.02.2015

Recenzja - płotki i worki

     Zgodnie z ubiegłotygodniową obietnicą kontynuuję recenzję produktów firmy Mini Monsters. Tym razem wybrałem do recenzji dwa rodzaje produktów, a mianowicie płotki i worki. Podobnie jak w przypadku wcześniej recenzowanych produktów tej firmy taki i w tym przypadku potwierdzam bardzo dobrą jakość odlewów żywicznych pozbawionych wad, jedynie na płotkach występuje bardzo cienka błonka pomiędzy poszczególnymi elementami aczkolwiek przy pomocy starej szczoteczki do zębów można się jej w bardzo szybki i łatwy sposób pozbyć. Kolejny raz muszę pochwalić firmę Mini Monsters za fakt, że przedmioty są pakowane w osobne woreczki strunowe.     Płotki jak można zauważyć na poniższej fotografii różnią się między sobą co jest niewątpliwym plusem tego produktu. Zawsze jest to jakiś dodatkowy sposób urozmaicenia makiety. Jakość bardzo dobra poza faktem cienkiej błonki pomiędzy sztachetami, o czym już wcześniej wspomniałem.


     Zestaw worków podobnie do płotków składa się różniących się od siebie elementów. Występują w nim dwa worki leżące i cztery stojące, dodatkowo są worki zawiązane i rozwiązane. Jakość - podobnie jak poprzednie produkty na bardzo wysokim poziomie.


     Tym razem również Skryba zgodził się na asystowanie w trakcie recenzji mające na celu pokazanie wielkości przedmiotów. IMO skala zarówno worków jak i płotków wypada pozytywnie.    Ponownie polecam zakup tych przedmiotów. Nie ma się do czego doczepić, a dodatkowo stosunek cena/jakość jest bardzo dobra.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz