30.09.2021

Podsumowanie III kwartału 2021 roku

     Kolejny kwartał blogowania za mną, tak więc czas na małe podsumowanie. Cóż trzeci kwartał to generalnie wakacje, a te rządzą się swoimi prawami i z reguły spadkiem publikacji postów oraz działalności hobbystycznej. Niestety i tym razem nie było odstępstwa od normy, więc nastąpił regres :( Na przykład w całym trzecim kwartale opublikowałem tylko 14 postów, niewiele - dla porównania w czerwcu miałem tyle samo publikacji. Jeżeli chodzi o recenzje to w trzecim kwartale udało mi się ich wykonać zaledwie dwie czyli ponowny spadek w porównaniu do poprzednich kwartałów - niestety z tą różnicą, że teraz nie mam dla tego faktu usprawiedliwienia. Licznik pomalowanych modeli w ostatnich trzech miesiącach zamknął się na liczbie 25 - to ponad cztery razy mniej niż w poprzednim kwartale!!! Mimo to jest jeden pozytyw - przekroczyłem liczbę 140 pomalowanych modeli czyli tą którą sobie postawiłem jako cel na rok 2021. Na tą chwilę mam 163 modele na liczniku i przy sprzyjających wiatrach może uda mi się dobić do 200 modeli - przynajmniej bardzo bym chciał.
     W trzecim kwartale tego roku skupiłem się na malowaniu miniatur związanych z historycznymi systemami bitewnymi i mam mocne postanowienie aby do końca roku skończyć malowanie modeli do frakcji antycznych Greków i Rzymian, tak abym w 2022 roku mógł się realizować w innej tematyce. Tradycyjnie na koniec niezwykle istotna informacja w tym kwartale kupiłem aż 91 figurek, czyli już jestem o 99 miniatur do tyłu z malowaniem w stosunku do zakupów w tym roku :(
     Jakie mam plany na najbliższy kwartał??? Nadal planuję zakończyć malowanie Antycznych Greków, których będę mógł wykorzystać w grze SAGA, Mortal Gods i Clash of Spears oraz modele ze startera Rzymian do Clash of Spears. A później to już pewnie będzie 2022 rok i nowe cele/marzenia hobbystyczne.


Realizacja celów w 2021 roku - kwartał III

8 komentarzy:

 1. Odpoczynek, także od blogowania należy się każdemu, a kiedy jak nie w sezonie ogórkowym. :)

  Kupowanie większej ilości modeli niż się maluje, cóż nie pierwszy rozleje nuln oil, kto tego nie robi. ;)

  Powodzenia i czekam na kolejne wpisy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pogratulować konsekwencji :)
  Powodzenia w ukończeniu Greków i Rzymian :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam i życzę powodzenia w kolejnym, ostatnim już kwartale 2021!

  OdpowiedzUsuń