16.01.2023

Reptilianie (4)#1

     No i wpadłem niczym śliwka w kompot. Postanowiłem pomalować trochę modeli do Argatorii, ponieważ gdzieś od dawna tęskniłem za mass battle. Owszem mam kilka armii do WFB ale malowanie modeli w skali 28mm aby mieć w pełni pomalowaną armię zajęłoby zbyt dużo czasu więc postanowiłem kupić te maleństwa. Tak wiem, kolejny system :( Ale cóż zrobić... Malowanie rozpocząłem od modeli Reptilian, które występują zarówno w armii Arox jako Pradawni oraz w armii Sorgax jako Dręczyciele. Według podręcznika obie rasy różnią się od siebie między innymi kolorem ale ja podchodzę do tego tematu luźno bo chcę je używać wymiennie jednostki w obu armiach i nie będę się stosował do wytycznych z RB.

ps.:"normalnie zdjęcia mi nie wychodzą, a tym maleństwom to już w ogóle - muszę nad tym popracować".

Cel na rok 2023: 200 miniatur
Do osiągnięcia celu pozostało: 192 miniatur
Pomalowane: 8


8 komentarzy:

 1. No to mamy przerąbane... teraz to już na pewno przejmą władzę na świecie....

  Z ciekawości: jak ich liczysz do statystyki pomalowanych figurek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiałem jak liczyć te maleństwa i stwierdziłem, że będę sumował podstawki niezależnie od ilości modeli na niej.

   Usuń
 2. Tutaj zdjęcia to już chyba w trybie makro. Tak czy inaczej fajne jaszczury i licznik modeli do pomalowania powinien szybko zostać zamknięty. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę musiał coś popróbować z tymi zdjęciami.

   Usuń
 3. Ostatnio jak nie mogę złapać ostrości wszędzie, gdzie chcę, robię dwie takie same fotki (rożniące się tym, co na którym jest wyraźne) i łączę ostre kawałki z obu w programie do obróbki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiałbym robić zdjęcia aparatem ze statywu, a nie telefonem :D

   Usuń
  2. Ze statywem za dużo rypania, też robię z ręki (tylko podpieram ją dwa razy o to samo).

   Usuń