17.02.2017

Recenzja - Dark Eldar Razorwing Flock

Ha! Dziś na blogu zupełnie nietypowe figurki..., no może same figurki tak do końca nietypowe nie są ale uniwersum z którego pochodzą już na pewno. Nie przypominam sobie abym pisał wcześniej o uniwersum Warhammera 40.000 na blogu. Kiedyś musi być ten pierwszy raz :D
Te oto metalowe figurki są zapakowane w blisterek i są produktem firmy Games Workshop. Obecnie metalowe figurki można już tylko kupić z drugiej ręki bo Games Workshop postanowiło uruchomić ich produkcję w żywicy. W blisterku znajdziemy cztery modele ptaków z tym, że dwa są ze sobą na stałe połączone, rzeźba figurek jest dokładna i wyraźna bez żadnych wad odlewniczych poza widoczną tu i ówdzie linią podziału. Modele Razorwing Flok są dedykowane do armii Dark Eldars ale ja kupiłem dwa opakowania z myślą o uatrakcyjnieniu regimentów moich Leśnych Elfów. Być może, że kiedyś uda mi się namówić Adama i wystąpią również w Warheim FS.


8 komentarzy:

 1. Bardzo fajne, wielofunkcyjne ptaszyska. Teraz to by do ich rzeźby dodali jakieś elektroniczne elementy, power clawy, lasery i by nie można było ich wykorzystać w innych systemach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście ich nie ulepszyli i można z nich korzystać do woli.

   Usuń
 2. Naprawdę świetne są i sam na takie poluje =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba musisz zamienić łuk na muszkiet z lunetą. Może szybciej ustrzelisz :D

   Usuń
 3. A masz jakiś pomysł na zasady?

  OdpowiedzUsuń