30.09.2022

Podsumowanie III kwartału 2022 roku

     Trzeci kwartał był moooocno wakacyjny, blog powiększył się zaledwie o 10 wpisów. Wszystkie wpisy, w których pokazywałem miniatury skupione były wokół tematyki gier historycznych. Mimo to, że wpisów było niewiele to udało mi się pomalować w trzecim kwartale sporo miniatur bo aż 53. Dzięki temu mam już pomalowane 138 miniatur w 2022 roku i całkiem realne wydaje się osiągnięcie celu jakim jest pomalowanie 180 figurek. Niestety podobnie do ubiegłego również i ten kwartał nie uświadczył ani jednej recenzji oraz nie stworzyłem żadnego terenu. I jeszcze jedna informacja, aż 124 nowych miniatur zasiliło moje konto - sumarycznie w 2022 roku kupiłem ich już więcej niż chcę pomalować - cóż, mam silną wolę - robi ze mną to co chce ;) 
     Jeżeli chodzi o jakieś plany malarskie na ostatni kwartał roku to nie chcę się deklarować. Z jednej strony ciągnie mnie już do zmiany klimatu na przykład na fantasy, a z drugiej chciałbym mimo wszystko jak najbardziej wygrzebać się z historyków. 
     

Realizacja celów w 2022 roku - kwartał III

4 komentarze:

 1. 10 wpisów jak na kwartał, w dodatku wakacyjny, to i tak świetny wynik (zwłaszcza w porównaniu z taką bieda-częstotliwością publikacji, jak u mnie ;))!

  Bardzo mi się podoba, że prowadzisz tak dokładne statystyki związane z figurkami, z wykresami włącznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś nie mam weny. A statystyki zawsze są miłym dodatkiem.

   Usuń