21.01.2017

Powóz

     Po blisko trzech tygodniach prac udało mi się zbudować od podstaw i pomalować powóz, który jest niezbędną figurką na dzisiejszym turnieju Warheim FS w Katowicach. Niestety nie pomalowałem woźnicy, bynajmniej nie z braku czasu czy też chęci ale z prozaicznej przyczyny braku odpowiedniego modelu. Zgodnie z sugestią Domina dodałem również efekt zacieków rdzy z kominów aby urozmaicić zaciek z śniedzi. Podsumowując, jestem jak najbardziej zadowolony z końcowego rezultatu ale przyznam się szczerze, że dawno nie spędziłem tyle czasu nad jednym modelem i najnormalniej mam go już po dziurki w nosie - ogólnie sprawę ujmując cieszę się, że mam to już za sobą. 
     Jeżeli chodzi o sam model to zapewne będę go wykorzystywał w systemie Warheim FS ale mam też niecny plan wkomponowania go jako filler w regiment Zombie do mozolnie powstającej armii Vampire Counts Warhammer Fantasy Battle.


8 komentarzy:

 1. Świetny! Dużo detali i smaczków, ale bez efektu przeładowania. Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Moim zamiarem było zrobienie klimatycznego powozu a nie choinki i wydaje mi się, że się udało.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Też tak myślę, aczkolwiek czekanie byłoby zdecydowanie lepsze niż tworzenie ;)

   Usuń
 3. Nie śledziłem niestety WIP-ów (będę musiał nadrobić), ale efekt końcowy podoba mi się bardzo. Nietoperek, martwe szkapy, pajączek - fantastyczne te detale :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poszedłeś na łatwiznę. Nie przejmuj się też bym tak zrobił.

   Usuń